HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Elis DERVISHAJ

Personal data

Picture of Elis DERVISHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elis DERVISHAJ
Birthday (Age):12. Dhjetor 1982 (41)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday August 29KamzavsAda100------
Wednesday September 02AdavsBurreli100------
Saturday September 12LushnjavsAda100------
Saturday September 19AdavsPartizani100------
Saturday October 03AdavsBilisht Sport100------
Saturday October 17ElbasanivsAda100--1---
Saturday October 31BylisvsAda100------
Saturday November 07AdavsSopoti100------
Saturday November 21LuftetarivsAda100------
Saturday November 28AdavsBeselidhja100------
Saturday December 05AdavsTurbina100------
Saturday December 12MemaliajvsAda100------
Saturday December 19AdavsPogradeci100------
Saturday January 30AdavsKamza100------
Saturday February 06BurrelivsAda100------
Saturday February 13AdavsLushnja100------
Saturday February 20PartizanivsAda100-1----
Saturday February 27AdavsGramshi100------
Saturday March 06Bilisht SportvsAda100------
Saturday March 20AdavsElbasani100--1---
Saturday March 27SkraparivsAda100------
Games total2100-12---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria 1 2014-15Ada----------
Kategoria 1 2013-14Ada----------
Kategoria 1 2012-13Ada----------
Kategoria 1 2011-12Ada33----1---
Kategoria 1 2009-10Ada1111---12---
Career Total1414---13---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15AdaPortier
Kategoria 1 2013-142013-14AdaPortier
Kategoria 1 2012-132012-13AdaPortier
Kategoria 1 2011-122011-12AdaPortier
Kategoria 1 2009-102009-10AdaPortier