HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 01 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Burreli [BUR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Dritan XHIXHA  Republika e Shqiperise- (-)44--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Besnik BEQIRI  Republika e Shqiperise27. Qershor 1971 (52)------------
 XHuliano CEKA  - (-)44----2-----
 Ermir DIKA  Republika e Shqiperise01. Dhjetor 1975 (48)33----------
 Rudolf DOCI  Republika e Shqiperise20. Korrik 1991 (32)------------
 Bledar DURA  Republika e Shqiperise- (-)11----------
 Marjus FASLLIU  - (-)11----------
 Elvis KADIU  - (-)44----1-----
 Elton KOLA  Republika e Shqiperise24. Shkurt 1993 (31)11----------
 Elio KURTI  - (-)------------
 Florian PJETRANI  Republika e Shqiperise- (-)44--1-------
 Behar RAMADANI  Republika e Shqiperise06. Prill 1990 (33)44----------
 Armand TANUSHI  Republika e Shqiperise09. Qershor 1990 (33)4-4---------
 Andi XHIXHA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klodian BAKU  - (-)44----------
 Emanuel EZERIOHA  - (-)------------
 Renato HOTI  Republika e Shqiperise24. Shkurt 1985 (39)------------
 Seit KASMI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1989 (34)1-1---------
 Renato KOLA  Republika e Shqiperise30. Mars 1992 (31)------------
 Ergys MECUKU  Republika e Shqiperise15. Shtator 1992 (31)1-1---------
 Ambrozo OHADIRO  - (-)------------
 James OSUSI  Nigeria, Federal Republic of01. Prill 1985 (38)44----1-----
 Mirjan PEPA  Republika e Shqiperise01. Gusht 1988 (35)33----------
 Fisnik VATA  Republika e Shqiperise01. Tetor 1990 (33)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-4-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Oltion BALLUKU  Republika e Shqiperise- (-)3-3---------
 Mikel FRISKU  Republika e Shqiperise07. Janar 1984 (40)33----------
 Dritan GJOKA  Republika e Shqiperise- (-)44--4-------
 Elvis NELI  Republika e Shqiperise27. Nentor 1987 (36)------------
 Erlin SALIU  Republika e Shqiperise21. Gusht 1990 (33)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-4-----