HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 05 Gusht 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Vllaznia1511221435
2same(2)Erzeni1510141231
3same(3)Dinamo15735424
4same(4)Korabi15735224
5same(5)Beselidhja15726223
6same(6)Veleciku15618-519
7up(8)Iliria15537218
8down(7)Shenkolli15528-617
9same(9)Burreli155010-1015
10same(10)Vora152310-159

Grupi B
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Bylis1510321433
2same(2)Besa158521029
3same(3)Egnatia15726-123
4same(4)Pogradeci15717722
5same(5)Lushnja15564221
6same(6)Oriku15564221
7same(7)Apolonia15555120
8same(8)Tomori15546-119
9same(9)Elbasani153111-1410
10same(10)Turbina152310-209


Play-off Superlige Play Out Kategoria e Dyte