HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore
Marcelo Troisi: Fitore shpresedhenese, mund te kualifikohemi
nga AlbaniaSoccer    E premte, 03 Korrik 2015 22:46    pdfShtypEmail
kukesi logoTrajneri Brazialian i Kukesit, Marcelo Troisi ka qene shume i kenaqur pas perfundimit te takimit te pare te turit te pare te Europa League, kur nenkampionet e Shqiperise qe ai drejton fituan 2-0 ne...
Lexo ma...
 
Europa League/ Kukësi - Torpedo 2-0
nga AlbaniaSoccer    E premte, 03 Korrik 2015 22:39    pdfShtypEmail
kukesi gjobaaaKukesi ka arritur te fitoje takimin e  turit te pare te UEFA Europa League, te luajtur ne Stadiumin Kombetar "Qemal Stafa" duke mundur me rezultatin e paster 2-0 skuadren Bjelloruse te...
Lexo ma...
 
Champions League/ Hamdi Salihi stërvitet me KS Skënderbeu!
nga AlbaniaSoccer    E premte, 03 Korrik 2015 22:13    pdfShtypEmail
hamdi-salihi kinaSulmuesi i kombetares se Shqiperise Hamdi Salihi, i eshte bashkuar skuadres kampione te Shqiperise KS Skënderbeu dhe ne vazhdim do te stervitet me ekipin ne Austri. Salihi i cili momentalisht...
Lexo ma...
 
Humbja i kushton shkarkimin Shaqirit
nga Albaniassocer    E diel, 26 Prill 2015 19:05    pdfShtypEmail
kukesi logoMenjehere pas humbjes ne shtepi me Skenderbeun,presidenti i Kukeit,Gjici i ka kounikuar hkarkimin trajnerit Artim Shaqiri.Raportet mes dy paleve ishin ftohur me kohe por duket se kjo humbje i ka...
Lexo ma...
 
Bulku:Do ta çajme macen e zeze
nga Albaniassocer    E diel, 26 Prill 2015 18:49    pdfShtypEmail
ervin-bulkuNe pushim te ndeshjes kapiteni bardheblu u shpreh se do ta fitojne ndeshjen sezben ne pjesen e dyte dhe nuk kan aspak frige se Laçi mund te transformohet ne nje mace te zeze.Per me teper ai tha qe...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL