HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore
Ndodhe edhe kjo ne Superiore
nga Albaniassocer    E shtunë, 09 Prill 2016 14:47    pdfShtypEmail
Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do te zhvillohet ne Puke,ekipi vendas do te kete ne dispozicjon vetem portjerin Kuka.Portjeri i dyte eshte i padispunueshem per shkak kartonash kurse...
Lexo ma...
 
Kapllanaj:Federata po tallet me ne
nga Albaniassocer    E diel, 20 Mars 2016 14:11    pdfShtypEmail
Bylis-Flamurtari-1-1-ndeshja-e-javes-se-pare-1Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  Alla.Kujtojme qe ne ndeshjen e fundit midis Flamurtarit dhe Bylisit, mbrojtesi Alla i Bylisit u ndeshkua me karton te verdhe por pamjet filmike...
Lexo ma...
 
Stavri Nica dorehiqet
nga Albaniassocer    E shtunë, 19 Mars 2016 15:50    pdfShtypEmail
stavri nica2Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i kurbinasve ka dhene doreheqjen.Lojtaret e mije barazuan nje ndeshje kunder nje ekipit pa objektiva vetem sepse mungoi impenjimi.Nuk ka si te jeme i...
Lexo ma...
 
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes
nga Albaniassocer    E hënë, 14 Mars 2016 20:55    pdfShtypEmail
Skenderbeu gollllIshte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme distancen e kater pikeve.Ne nje stadjum qe nuk jepeshin topat ne treguam qe jemi Skenderbeu dhe ja arritem fale lojes tone.Ja dedikoj golin djalit...
Lexo ma...
 
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper
nga Albaniassocer    E hënë, 14 Mars 2016 19:56    pdfShtypEmail
lilajNe perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçareve u shpreh:"Kundershtaret po luajne ashper dhe po bejne presing te forte.Ndoshta kane marre zemer edhe nga goli i shenuar por ne do te mundohemi...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL