HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore
Alban Hoxha largohet me ambulance nga stadjumi
nga Albaniassocer    E diel, 01 Nentor 2015 18:44    pdfShtypEmail
alban-hoxha-portierNe ndeshjen qe po zhvillohet ne keto momente ne Niko Dovana te Durresit midis Teutes dhe Partizani ka pasur nje perplasje midis portjerit Alban Hoxha dhe mbrojtesit Krasniqi.Perplasja ndodhi rrethe...
Lexo ma...
 
Vllaznit Ultras zhvillojne protesten per situaten e Vllaznise
nga Administrator    E martë, 29 Shtator 2015 10:19    pdfShtypEmail
vllaznit-ultras-protesteTifo grupi i skuadres te Vllaznise, Vllaznit Ultras, kane zhvilluar nje proteste para Bashkise Shkoder per gjendjen e mjeruar ne te cilen ndodhet Vllaznia. Ne kete proteste kane marre pjese me...
Lexo ma...
 
Levy ndihet keq gjate pushimit
nga Albaniassocer    E diel, 27 Shtator 2015 16:24    pdfShtypEmail
flamurtari-thumbTrajneri çek i Flamurtarit,Stanislav Levy,gjate pushimt te ndeshjes midis vlonjateve dhe Kukesit vendas eshte ndiere keq dhe nuk ka zbritur ne pankine.Mesa u mor veshte ishte nje problem me...
Lexo ma...
 
Bylis-Skenderbeu do te luhet pa police ne stadjum
nga Albaniassocer    E shtunë, 26 Shtator 2015 14:57    pdfShtypEmail
bylisiMbarevajtja e ndeshjes se Adush Muçes te rikonstruktuar eshte marre persiper  nga presidenti i Bylisit,Kapllanaj.Kujtojme qe Kapllanaj eshte njekohesisht edhe kryetar i bashkise.Mesa deklaroi...
Lexo ma...
 
Flamurtari pa Levyn sot ndaj Laçit
nga Albaniassocer    E diel, 13 Shtator 2015 14:44    pdfShtypEmail
flamurtari-thumbEkipi vlonjat sot ne perballjen me Laçin do te drejtohet nga zevendesit e Levyt.Zyrtarisht çeku i pankines nuk ka udhetuar drejt Peqinit per motive shendetesore por zera jo zyrtare flasin per nje...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL