HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore
Rikthehet dhuna ne Laç
nga Albaniassocer    E diel, 08 Shkurt 2015 15:04    pdfShtypEmail
smajli barreleQe do te ishte nje ndeshje me rrezik dihej qe perpara por tifozerite kishin deklaruar se do te shkonte gjithqka mire.Ne stadjumin e Laçit u pa qe ne fillim te ndeshjes qe nuk ishte gjithqka...
Lexo ma...
 
Partizani fiton ne Fier pas 9 vitesh
nga Albaniassocer    E diel, 01 Shkurt 2015 00:01    pdfShtypEmail
partizani festeApolonia-Partizani  0-2

Mund te duket e quditeshme por te kuqte nuk fitonin ne Fier qe ne 2006-en.Ndeshja ka filluar me Partizanin ne sulm qe ne minuten e 5-te ka gjetur avantazhin me ane te...
Lexo ma...
 
Vllaznia humbet perseri
nga Albaniassocer    E shtunë, 31 Janar 2015 18:41    pdfShtypEmail
teuta goooooooolTeuta-Vllaznia 2-1

Ekipi dursak e filloi ndeshjen me vrull ne kerkim te golit te avantazhit.Nga ky presion erdhi traversa e goditur nga Cota ne minuten e peste.Pak nga pak duket se edhe Vllaznia...
Lexo ma...
 
Nderpritet ndeshja ne Durres
nga Albaniassocer    E shtunë, 31 Janar 2015 15:10    pdfShtypEmail
kategoria superioreNdodhe edhe kjo,qe ndeshja Teuta-Vllaznia te nderpritet per mungese te ambulances.Ambulanca qe ishte e pranishme ne stadjum u largua drejt spitalit per te derguar nje punonjes te stajumit i...
Lexo ma...
 
Partizani ben lojen por merr vete nje pike ne Laç
nga Albaniassocer    E diel, 25 Janar 2015 15:55    pdfShtypEmail
partizani laciiiiiLaçi-Partizani 1-1 Cetkovic 9, Bylykbashi 57

Ndeshja ne Laç fillon me nje gol te shpejte te vendasve ne minuten e 9-te me ane te Cetkovic.Pas nje goditje denimit mbrojtja e kuqe gaboi ne...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL