HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore
Të veçanta / Flamurtari - Madhëruell 1-0
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 18 Korrik 2009 17:10    pdfShtypEmail
motherwell bad daddyEdi Rama, "largohet" nga politika për kuq e zinjtë.

Skuadra e Flamurtarit ka pasur një tifoz special gjatë ndeshjes në tribunën VIP. Vetë kreu i Partisë Socialiste Edi...
 
Shpetim Gjika, 100 K per kualifikim
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 18 Korrik 2009 16:57    pdfShtypEmail
Flamurtari Fiton Kupen e ShqiperiseKryebashkiaku "zbërthen buxhetin" ne rast kualifikimi .

Kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika pas fitores që skuadra e Flamurtarit arriti në ndeshjen e parë kualifikuese ne Turin...
Lexo ma...
 
Albert Kaci firmos me Teutën
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 18 Korrik 2009 16:37    pdfShtypEmail
Albert Kaci Vllaznia fiton Kupen e Republikes 2008Sulmuesi shkodran është optimist për aventurën e re.

Sulmuesi shtat "shkurtër" Albert Kaci pasi nuk ka gjetur akordin me presidentin e Vllaznisë, Valter Fushaj ka qenë një...
 
Tifozet, mesazhe per fitoren ne Irlande
nga Administrator    E martë, 07 Korrik 2009 23:52    pdfShtypEmail
Tifoze te shumte te Vllaznise kane leshuar mesazhe te forta pergezimi, pas fitores historike qe shenoi skuadra e tyre ne turin e pare paraeliminator te Europa Liges. Ata jane befasuar nga rezultati i...
 
Shorti vendos Sligo (IR) - VLLAZNIA
nga Administrator    E premte, 26 Qershor 2009 22:11    pdfShtypEmail
Sapo ka perfunduar ne Nion te Zvicrres shorti i turit te pare paraeliminator per Kupen UEFA Europa League.
Ekipi kundershtar i Vllaznise eshte ekipi irlandez i Sligo Rovers.
Sligo Rovers eshte...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL