HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore
Mungojne flamuret e kendeve,fillon me vonese ndeshja Tirana-Laci
nga Albaniassocer    E diel, 26 Prill 2015 18:00    pdfShtypEmail
bandierina corner richiardiKur gjithqka ishte gati per ti dhene start sfides mes bardhebluve dhe Laçit albitri Jorgji i tha lojtareve te vazhdonin nxemjen sepse mungonin kater flamujte kendore.Ndodhe edhe kjo ne te...
Lexo ma...
 
Gugash Magani:Mendoj te largohem
nga Albaniassocer    E premte, 13 Mars 2015 21:39    pdfShtypEmail
gugash maganiGugash Magani ka deklaruar se do te diskutojne me presidentin e Tiranes per nje largim te tijin nga stoli i bardhebluve.Peqinasi nuk e ka kaperdire humbjen ne derbi dhe mendon largimin e...
Lexo ma...
 
Kryendeshja fillon me vones per shkak te konfrontimeve mes tifozeve
nga Albaniassocer    E diel, 08 Mars 2015 18:06    pdfShtypEmail
Tirana-Kukesi-1-2Nje konfrontim midis tifozeh ka bere qe ndeshja Tirana-Kukesi te fillojne me rreth 8 minuta vonese.Por kete radhe qudija ka qene se trazirat jane zhvilluar ne tribunen kryesore te Niko...
Lexo ma...
 
Shiu shtyne ndeshjen e Vlores
nga Albaniassocer    E shtunë, 28 Shkurt 2015 17:13    pdfShtypEmail
20150228 170102Fusha e renduar nga rreshjet e shumta te shiut ka detyruar zyrtaret e ndeshjes te shtyjne ndeshjen midis Flamurtarit dhe Laçit.Albitri Jorgji sebashku me kapitenet,Veliu dhe Buljan dolen te...
Lexo ma...
 
Laçi-Kukesi 2-1.Meto hero i ndeshjes
nga Albaniassocer    E diel, 08 Shkurt 2015 16:12    pdfShtypEmail
Laci KukesiAjo e lujatur sot ne Laç ishte padyshim nje ndeshje shume e luftuar.Laçjanet e filluan vrullshem ndeshjen por pastaj miqte e moren lojen ne dore dhe shenuan me te perhereshmin Pejic ne minuten e...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL