HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore
Champions League/ Skënderbeu zgjidh problemin e vizave!
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 20 Korrik 2015 01:20    pdfShtypEmail
skenderbeu ekipSkuadra kampione e Skenderbeut e ka zgjidhur perfundimisht problemin e vizave. Skuadra Korcare do te udhetoje fillimisht drejt Parisit dhe pritet qe diten e hene paradite te pajiset me viza qe i...
Lexo ma...
 
Ardjan Takaj: "Faleminderit UEFA"!
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 20 Korrik 2015 01:00    pdfShtypEmail
Ardian-Takaj-SkenderbeuPresidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj, ka vleresuar se tepermi nderhyrrjen dhe ndihmen qe ka dhene UEFA ne shpejtimin e marrjes se vizave per skuadren kampione, perpara sfides me kampionet e...
Lexo ma...
 
Europa League / Stromsgodset - Partizani 3-1
nga AlbaniaSoccer    E premte, 03 Korrik 2015 23:19    pdfShtypEmail
partizaniiiiKF Partizani i ka patur te gjitha mundesite qe te siguronte nje rezultat te favorshem qe ta ndihmonte per ndeshjen e kthimit ne Tirane, por eshte mundur 3-1 nga skuadra Norvegjeze e cila u ndihmua...
Lexo ma...
 
Armando Cungu: Na ndeshkuan gabimet, nuk me pelqeu rezultati!
nga AlbaniaSoccer    E premte, 03 Korrik 2015 23:06    pdfShtypEmail
armando cunguTrajneri i Lacit, Armando Cungu ka qene shume i merzitur me rezultatin final pas perfundimit te takimit Laçi-Inter Baku, duke treguar se loja e skuadres nuk i pergjigjej aspak rezultatit final...
Lexo ma...
 
Europa League/ Laçi - Inter Baku 1-1
nga AlbaniaSoccer    E premte, 03 Korrik 2015 22:54    pdfShtypEmail
Laci KukesiLaçi ka zhvilluar nje takim te mire ndaj skuadres Azerbajxhanase, por nuk ka mundur te shkoje me shume se barazimi. Ndonese krijoi epersi dhe raste me shume se skuadra mike, futbollistet e Laçit...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL