HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ndodhe edhe kjo ne Superiore
nga Albaniassocer   E shtunë, 09 Prill 2016 14:47   pdfShtypEmail

Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do te zhvillohet ne Puke,ekipi vendas do te kete ne dispozicjon vetem portjerin Kuka.Portjeri i dyte eshte i padispunueshem per shkak kartonash kurse i treti do te mungojne per shkak demtimi.Po te shohim rendesine e kesaj ndeshje kuptojme qe diqka nuk funksionon ne kete mes ku nje lloj pergjegjesije ka edhe federata shqiptare qe lejon nje ekip si Terbuni te luajne ne Superiore pa pasur ekipe zinxhire.


busy
komente