HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Stavri Nica dorehiqet
nga Albaniassocer   E shtunë, 19 Mars 2016 15:50   pdfShtypEmail

stavri nica2Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i kurbinasve ka dhene doreheqjen.Lojtaret e mije barazuan nje ndeshje kunder nje ekipit pa objektiva vetem sepse mungoi impenjimi.Nuk ka si te jeme i kenaqur me kete rezultat.Meqe lojtaret e Laçit nuk po me ndjekin ne ate rruge qe une kam kerkuar qe eshte impenjimi maksimal ne qdo ndeshje un po terhiqem dhe lojtaret do ta zgjidhin mes tyre kete problem.


busy
komente