HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 13 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lojtaret e Terbunit pezullojne bojkotin
nga Albaniassocer   E shtunë, 12 Dhjetor 2015 15:06   pdfShtypEmail

terbuni by ultrasdesign-d72uyd5Ditem e djeshme pothuajse te gjithe lojtaret titullare te Terbunit kishin deklaruar se do te bojkotonin ndeshjen e sotme ne Shkoder kunder Vllaznise.Ky vendim ihte marre pasi edhe tek Terbuni vazhdon semundja e mos pageses se rrogave.Por pikerisht dje kryetari i bashkise se Pukes i ka dhene nje tjeter shprese lojtareve pukjane per marrjen e rrogave dhe keto si rrjedhoje kane vendosur te jene ne fushen e Reshit Rusit.Mbetet vetem te presim dhe te shohim sa do te realizohet ky pretim.


busy
komente