HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Match Schedule for LaciIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 SK 23.08.200919:00 hSkenderbeu - Laci4-3thumbs_down.png
events.png2 FSL 30.08.200919:00 hLaci - Gramozi1-1draw.png
events.png3 BE 13.09.200918:30 hBesa - Laci1-0thumbs_down.png
events.png4 FSL 19.09.200918:00 hLaci - Apolonia3-2thumbs_up.png
events.png5 KA 26.09.200918:00 hKastrioti - Laci0-0draw.png
events.png6 FSL 03.10.200917:30 hLaci - Dinamo0-1thumbs_down.png
events.png7 ND 18.10.200916:30 hTeuta - Laci2-1thumbs_down.png
events.png8 FSL 24.10.200916:00 hLaci - Vllaznia3-1thumbs_up.png
events.png9 FSP 31.10.200916:00 hShkumbini - Laci1-0thumbs_down.png
events.png10 FL 08.11.200915:00 hFlamurtari - Laci0-0draw.png
events.png11 FSL 22.11.200915:00 hLaci - Tirana1-0thumbs_up.png
events.png12 FSL 28.11.200916:00 hLaci - Skenderbeu0-0draw.png
events.png13 SE 05.12.200915:30 hGramozi - Laci1-2thumbs_up.png
events.png14 FSL 12.12.200915:00 hLaci - Besa0-0draw.png
events.png15- 16.12.200915:30 hApolonia - Laci2-0thumbs_down.png
events.png16 FSL 19.12.200915:30 hLaci - Kastrioti1-0thumbs_up.png
events.png17 QS 24.12.200915:30 hDinamo - Laci1-1draw.png
18 FSL 24.01.201016:00 hLaci - Teuta0-0draw.png
events.png19 LB 31.01.201016:00 hVllaznia - Laci1-2thumbs_up.png
events.png20 FSL 06.02.201016:00 hLaci - Shkumbini1-0thumbs_up.png
events.png21 FSL 12.02.201016:00 hLaci - Flamurtari3-2thumbs_up.png
events.png22 SS 20.02.201016:00 hTirana - Laci1-0thumbs_down.png
events.png23 FSL 07.03.201015:00 hLaci - Flamurtari3-1thumbs_up.png
events.png24- 21.03.201016:00 hVllaznia - Laci1-0thumbs_down.png
events.png25- 28.03.201016:00 hLaci - Apolonia2-0thumbs_up.png
events.png26 ND 02.04.201017:00 hTeuta - Laci0-0draw.png
events.png27- 11.04.201016:00 hLaci - Shkumbini0-0draw.png
events.png28- 17.04.201016:00 hLaci - Gramozi1-0thumbs_up.png
events.png29 QS 21.04.200916:00 hTirana - Laci1-2thumbs_up.png
events.png30- 25.04.201016:00 hLaci - Besa0-1thumbs_down.png
events.png31 QS 30.04.201017:00 hDinamo - Laci2-4thumbs_up.png
events.png32- 14.05.201018:30 hLaci - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
events.png33 KA 19.05.201018:30 hKastrioti - Laci1-0thumbs_down.png