HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 01 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Match Schedule for DinamoIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 KA 23.08.200920:00 hKastrioti - Dinamo1-3thumbs_up.png
events.png2 FL 30.08.200919:00 hFlamurtari - Dinamo0-3thumbs_up.png
events.png3 QS 13.09.200921:00 hDinamo - Teuta1-0thumbs_up.png
events.png4 LB 19.09.200921:00 hVllaznia - Dinamo0-0draw.png
events.png5 QS 26.09.200918:00 hDinamo - Shkumbini2-1thumbs_up.png
events.png6 FSL 03.10.200917:30 hLaci - Dinamo0-1thumbs_up.png
events.png7 QS 18.10.200921:00 hDinamo - Tirana2-1thumbs_up.png
events.png8 SK 25.10.200915:00 hSkenderbeu - Dinamo1-1draw.png
events.png9 QS 31.10.200916:00 hDinamo - Gramozi4-0thumbs_up.png
events.png10 BE 09.11.200915:00 hBesa - Dinamo0-1thumbs_up.png
events.png11 QS 21.11.200916:00 hDinamo - Apolonia3-2thumbs_up.png
events.png12 QS 28.11.200916:00 hDinamo - Kastrioti2-0thumbs_up.png
events.png13 QS 05.12.200915:30 hDinamo - Flamurtari1-0thumbs_up.png
events.png14 ND 12.12.200915:30 hTeuta - Dinamo1-3thumbs_up.png
events.png15 QS 16.12.200915:30 hDinamo - Vllaznia4-2thumbs_up.png
events.png16 FSP 19.12.200915:30 hShkumbini - Dinamo4-0thumbs_down.png
events.png17 QS 24.12.200915:30 hDinamo - Laci1-1draw.png
events.png18 QS 25.01.201020:00 hTirana - Dinamo1-2thumbs_up.png
events.png19 QS 30.01.201016:00 hDinamo - Skenderbeu3-0thumbs_up.png
events.png20 SE 05.02.201015:00 hGramozi - Dinamo0-1thumbs_up.png
events.png21 QS 15.02.201016:00 hDinamo - Besa1-0thumbs_up.png
events.png22- 21.02.201015:00 hApolonia - Dinamo3-0thumbs_down.png
events.png23 KA 07.03.201016:00 hDinamo - Gramozi1-0thumbs_up.png
events.png24 SK 20.03.201016:00 hSkenderbeu - Dinamo4-3thumbs_down.png
events.png25 QS 27.03.201016:00 hDinamo - Kastrioti1-1draw.png
events.png26 FL 02.04.201017:00 hFlamurtari - Dinamo2-1thumbs_down.png
events.png27 SS 11.04.201016:00 hDinamo - Vllaznia1-2thumbs_down.png
events.png28- 17.04.201016:00 hApolonia - Dinamo2-1thumbs_down.png
events.png29 SS 21.04.200916:00 hDinamo - Teuta1-2thumbs_down.png
events.png30 FSP 25.04.201016:00 hShkumbini - Dinamo1-0thumbs_down.png
events.png31 QS 30.04.201017:00 hDinamo - Laci2-4thumbs_down.png
events.png32 QS 14.05.201018:30 hTirana - Dinamo3-2thumbs_down.png
events.png33 QS 19.05.201021:00 hDinamo - Besa4-3thumbs_up.png