HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Match Schedule for BesaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 BE 23.08.200919:00 hBesa - Vllaznia2-0thumbs_up.png
events.png2 FSP 30.08.200919:00 hShkumbini - Besa1-2thumbs_up.png
events.png3 BE 13.09.200918:30 hBesa - Laci1-0thumbs_up.png
events.png4 QS 19.09.200921:00 hTirana - Besa0-0draw.png
events.png5 BE 26.09.200918:00 hBesa - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
events.png6 SE 02.10.200917:30 hGramozi - Besa0-0draw.png
events.png7 BE 18.10.200915:00 hBesa - Flamurtari1-0thumbs_up.png
events.png8 BE 26.10.200916:00 hBesa - Apolonia0-0draw.png
events.png9 KA 01.11.200915:00 hKastrioti - Besa1-0thumbs_down.png
events.png10 BE 09.11.200915:00 hBesa - Dinamo0-1thumbs_down.png
events.png11 ND 22.11.200916:00 hTeuta - Besa1-1draw.png
events.png12 LB 29.11.200915:00 hVllaznia - Besa2-3thumbs_up.png
events.png13 BE 06.12.200915:30 hBesa - Shkumbini2-0thumbs_up.png
events.png14 FSL 12.12.200915:00 hLaci - Besa0-0draw.png
events.png15 BE 17.12.200915:00 hBesa - Tirana1-1draw.png
events.png16 SK 27.01.201015:00 hSkenderbeu - Besa0-2thumbs_up.png
events.png17 BE 24.12.200915:30 hBesa - Gramozi1-0thumbs_up.png
events.png18 FL 03.02.201016:00 hFlamurtari - Besa3-0thumbs_down.png
events.png19- 31.01.201015:00 hApolonia - Besa0-2thumbs_up.png
events.png20 BE 07.02.201015:00 hBesa - Kastrioti1-0thumbs_up.png
events.png21 QS 15.02.201016:00 hDinamo - Besa1-0thumbs_down.png
events.png22 BE 20.02.201015:00 hBesa - Teuta1-1draw.png
events.png23 BE 07.03.201015:00 hBesa - Skenderbeu1-2thumbs_down.png
events.png24- 19.03.201016:00 hKastrioti - Besa3-2thumbs_down.png
events.png25 BE 28.03.201016:00 hBesa - Flamurtari1-2thumbs_down.png
events.png26 LB 02.04.201017:00 hVllaznia - Besa2-0thumbs_down.png
events.png27- 11.04.201016:00 hBesa - Apolonia2-0thumbs_up.png
events.png28 ND 17.04.201016:00 hTeuta - Besa3-2thumbs_down.png
events.png29- 21.04.200916:00 hBesa - Shkumbini2-0thumbs_up.png
events.png30 FSL 25.04.201016:00 hLaci - Besa0-1thumbs_up.png
events.png31- 30.04.201017:00 hBesa - Tirana1-1draw.png
events.png32- 14.05.201018:30 hBesa - Gramozi6-4thumbs_up.png
events.png33 QS 19.05.201021:00 hDinamo - Besa4-3thumbs_down.png