HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Match Schedule for TiranaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 QS 23.08.200921:00 hTirana - Flamurtari1-3thumbs_down.png
events.png2 QS 30.08.200919:00 hTirana - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
events.png3 SE 13.09.200918:30 hGramozi - Tirana0-1thumbs_up.png
events.png4 QS 19.09.200921:00 hTirana - Besa0-0draw.png
events.png5- 26.09.200918:00 hApolonia - Tirana2-0thumbs_down.png
events.png6 QS 03.10.200917:30 hTirana - Kastrioti1-1draw.png
events.png7 QS 18.10.200921:00 hDinamo - Tirana2-1thumbs_down.png
events.png8 QS 24.10.200916:30 hTirana - Teuta2-0thumbs_up.png
events.png9 LB 30.10.200919:00 hVllaznia - Tirana0-1thumbs_up.png
events.png10 QS 07.11.200916:00 hTirana - Shkumbini2-0thumbs_up.png
events.png11 FSL 22.11.200915:00 hLaci - Tirana1-0thumbs_down.png
events.png12 FL 30.11.200915:00 hFlamurtari - Tirana0-2thumbs_up.png
events.png13 SK 06.12.200915:00 hSkenderbeu - Tirana1-1draw.png
events.png14 SS 12.12.200915:30 hTirana - Gramozi1-1draw.png
events.png15 BE 17.12.200915:00 hBesa - Tirana1-1draw.png
events.png16 QS 20.12.200915:30 hTirana - Apolonia4-1thumbs_up.png
events.png17 KA 23.12.200915:30 hKastrioti - Tirana0-1thumbs_up.png
events.png18 QS 25.01.201020:00 hTirana - Dinamo1-2thumbs_down.png
events.png19 ND 30.01.201015:00 hTeuta - Tirana0-1thumbs_up.png
events.png20 QS 06.02.201016:00 hTirana - Vllaznia0-1thumbs_down.png
events.png21 FSP 14.02.201015:00 hShkumbini - Tirana1-0thumbs_down.png
events.png22 SS 20.02.201016:00 hTirana - Laci1-0thumbs_up.png
events.png23 SS 06.03.201016:00 hTirana - Kastrioti0-1thumbs_down.png
events.png24- 21.03.201017:00 hFlamurtari - Tirana3-1thumbs_down.png
events.png25 SS 28.03.201016:00 hTirana - Vllaznia1-2thumbs_down.png
events.png26- 02.04.201017:00 hApolonia - Tirana1-2thumbs_up.png
events.png27 SS 11.04.201016:00 hTirana - Teuta2-1thumbs_up.png
events.png28 FSP 17.04.201016:00 hShkumbini - Tirana0-1thumbs_up.png
events.png29 QS 21.04.200916:00 hTirana - Laci1-2thumbs_down.png
events.png30 SS 25.04.201016:00 hTirana - Gramozi1-0thumbs_up.png
events.png31 BE 30.04.201017:00 hBesa - Tirana1-1draw.png
events.png32 QS 14.05.201018:30 hTirana - Dinamo3-2thumbs_up.png
events.png33 SK 19.05.201018:30 hSkenderbeu - Tirana2-2draw.png