HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Match Schedule for TeutaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1- 23.08.200919:00 hApolonia - Teuta2-0thumbs_down.png
events.png2 ND 30.08.200919:00 hTeuta - Kastrioti2-1thumbs_up.png
events.png3 QS 13.09.200921:00 hDinamo - Teuta1-0thumbs_down.png
events.png4 FL 19.09.200918:00 hFlamurtari - Teuta0-3thumbs_up.png
events.png5 ND 26.09.200918:00 hTeuta - Vllaznia1-0thumbs_up.png
events.png6 FSP 03.10.200917:30 hShkumbini - Teuta4-1thumbs_down.png
events.png7 ND 18.10.200916:30 hTeuta - Laci2-1thumbs_up.png
events.png8 QS 24.10.200916:30 hTirana - Teuta2-0thumbs_down.png
events.png9 ND 01.11.200916:00 hTeuta - Skenderbeu2-0thumbs_up.png
events.png10 SE 07.11.200916:00 hGramozi - Teuta2-0thumbs_down.png
events.png11 ND 22.11.200916:00 hTeuta - Besa1-1draw.png
events.png12 ND 29.11.200916:00 hTeuta - Apolonia0-2thumbs_down.png
events.png13 KA 04.12.200915:30 hKastrioti - Teuta1-2thumbs_up.png
events.png14 ND 12.12.200915:30 hTeuta - Dinamo1-3thumbs_down.png
events.png15 RB 16.12.200915:30 hTeuta - Flamurtari1-0thumbs_up.png
events.png16 LB 20.12.200915:30 hVllaznia - Teuta2-1thumbs_down.png
events.png17 ND 24.12.200915:30 hTeuta - Shkumbini1-0thumbs_up.png
18 FSL 24.01.201016:00 hLaci - Teuta0-0draw.png
events.png19 ND 30.01.201015:00 hTeuta - Tirana0-1thumbs_down.png
events.png20 SK 25.02.201016:00 hSkenderbeu - Teuta3-0thumbs_down.png
events.png21 ND 14.02.201016:00 hTeuta - Gramozi2-0thumbs_up.png
events.png22 BE 20.02.201015:00 hBesa - Teuta1-1draw.png
events.png23 ND 07.03.201016:00 hTeuta - Apolonia1-1draw.png
events.png24 ND 20.03.201016:00 hTeuta - Gramozi0-2thumbs_down.png
events.png25 FSP 28.03.201015:00 hShkumbini - Teuta1-0thumbs_down.png
events.png26 ND 02.04.201017:00 hTeuta - Laci0-0draw.png
events.png27 SS 11.04.201016:00 hTirana - Teuta2-1thumbs_down.png
events.png28 ND 17.04.201016:00 hTeuta - Besa3-2thumbs_up.png
events.png29 SS 21.04.200916:00 hDinamo - Teuta1-2thumbs_up.png
events.png30 ND 25.04.201016:00 hTeuta - Skenderbeu0-0draw.png
events.png31 KA 30.04.201017:00 hKastrioti - Teuta3-0thumbs_down.png
events.png32 ND 14.05.201018:30 hTeuta - Flamurtari3-1thumbs_up.png
events.png33 LB 19.05.201018:30 hVllaznia - Teuta0-2thumbs_up.png