HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Match Schedule for ApoloniaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1- 23.08.200919:00 hApolonia - Teuta2-0thumbs_up.png
events.png2 LB 30.08.200921:00 hVllaznia - Apolonia1-0thumbs_down.png
events.png3- 13.09.200918:30 hApolonia - Shkumbini1-0thumbs_up.png
events.png4 FSL 19.09.200918:00 hLaci - Apolonia3-2thumbs_down.png
events.png5- 26.09.200918:00 hApolonia - Tirana2-0thumbs_up.png
events.png6 SK 04.10.200917:30 hSkenderbeu - Apolonia2-3thumbs_up.png
events.png7- 17.10.200916:30 hApolonia - Gramozi3-0thumbs_up.png
events.png8 BE 26.10.200916:00 hBesa - Apolonia0-0draw.png
events.png9- 31.10.200916:00 hApolonia - Flamurtari1-1draw.png
events.png10- 07.11.200915:30 hApolonia - Kastrioti2-3thumbs_down.png
events.png11 QS 21.11.200916:00 hDinamo - Apolonia3-2thumbs_down.png
events.png12 ND 29.11.200916:00 hTeuta - Apolonia0-2thumbs_up.png
events.png13- 05.12.200915:30 hApolonia - Vllaznia1-1draw.png
events.png14 FSP 12.12.200915:30 hShkumbini - Apolonia3-0thumbs_down.png
events.png15- 16.12.200915:30 hApolonia - Laci2-0thumbs_up.png
events.png16 QS 20.12.200915:30 hTirana - Apolonia4-1thumbs_down.png
events.png17- 23.12.200915:30 hApolonia - Skenderbeu1-1draw.png
events.png18 SE 24.01.201016:30 hGramozi - Apolonia1-0thumbs_down.png
events.png19- 31.01.201015:00 hApolonia - Besa0-2thumbs_down.png
events.png20 FL 07.02.201016:00 hFlamurtari - Apolonia2-0thumbs_down.png
events.png21 KA 13.02.201016:00 hKastrioti - Apolonia1-1draw.png
events.png22- 21.02.201015:00 hApolonia - Dinamo3-0thumbs_up.png
events.png23 ND 07.03.201016:00 hTeuta - Apolonia1-1draw.png
events.png24- 20.03.201016:00 hApolonia - Shkumbini0-0draw.png
events.png25- 28.03.201016:00 hLaci - Apolonia2-0thumbs_down.png
events.png26- 02.04.201017:00 hApolonia - Tirana1-2thumbs_down.png
events.png27- 11.04.201016:00 hBesa - Apolonia2-0thumbs_down.png
events.png28- 17.04.201016:00 hApolonia - Dinamo2-1thumbs_up.png
events.png29 SK 21.04.200916:00 hSkenderbeu - Apolonia1-1draw.png
events.png30- 25.04.201016:00 hApolonia - Kastrioti2-1thumbs_up.png
events.png31 FL 30.04.201017:00 hFlamurtari - Apolonia1-0thumbs_down.png
events.png32- 14.05.201018:30 hApolonia - Vllaznia0-1thumbs_down.png
events.png33 SE 19.05.201018:30 hGramozi - Apolonia3-0thumbs_down.png