HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Match Schedule for GramoziIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 SE 23.08.200919:00 hGramozi - Shkumbini0-0draw.png
events.png2 FSL 30.08.200919:00 hLaci - Gramozi1-1draw.png
events.png3 SE 13.09.200918:30 hGramozi - Tirana0-1thumbs_down.png
events.png4 SK 19.09.200918:00 hSkenderbeu - Gramozi4-1thumbs_down.png
events.png5 SE 26.09.200918:00 hGramozi - Flamurtari2-0thumbs_up.png
events.png6 SE 02.10.200917:30 hGramozi - Besa0-0draw.png
events.png7- 17.10.200916:30 hApolonia - Gramozi3-0thumbs_down.png
events.png8 SE 24.10.200916:30 hGramozi - Kastrioti0-0draw.png
events.png9 QS 31.10.200916:00 hDinamo - Gramozi4-0thumbs_down.png
events.png10 SE 07.11.200916:00 hGramozi - Teuta2-0thumbs_up.png
events.png11 LB 21.11.200916:00 hVllaznia - Gramozi1-0thumbs_down.png
events.png12 FSP 28.11.200916:00 hShkumbini - Gramozi1-1draw.png
events.png13 SE 05.12.200915:30 hGramozi - Laci1-2thumbs_down.png
events.png14 SS 12.12.200915:30 hTirana - Gramozi1-1draw.png
events.png15 SE 16.12.200915:00 hGramozi - Skenderbeu2-0thumbs_up.png
events.png16 FL 19.12.200915:30 hFlamurtari - Gramozi2-0thumbs_down.png
events.png17 BE 24.12.200915:30 hBesa - Gramozi1-0thumbs_down.png
events.png18 SE 24.01.201016:30 hGramozi - Apolonia1-0thumbs_up.png
events.png19 KA 30.01.201016:00 hKastrioti - Gramozi1-0thumbs_down.png
events.png20 SE 05.02.201015:00 hGramozi - Dinamo0-1thumbs_down.png
events.png21 ND 14.02.201016:00 hTeuta - Gramozi2-0thumbs_down.png
events.png22 SE 20.02.201016:00 hGramozi - Vllaznia1-1draw.png
events.png23 KA 07.03.201016:00 hDinamo - Gramozi1-0thumbs_down.png
events.png24 ND 20.03.201016:00 hTeuta - Gramozi0-2thumbs_up.png
events.png25 SE 27.03.201016:00 hGramozi - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
events.png26- 02.04.201017:00 hShkumbini - Gramozi2-1thumbs_down.png
events.png27 SE 11.04.201016:00 hGramozi - Kastrioti0-1thumbs_down.png
events.png28 FSL 17.04.201016:00 hLaci - Gramozi1-0thumbs_down.png
events.png29 SE 21.04.200916:00 hGramozi - Flamurtari1-1draw.png
events.png30 SS 25.04.201016:00 hTirana - Gramozi1-0thumbs_down.png
events.png31 SE 30.04.201017:00 hGramozi - Vllaznia1-2thumbs_down.png
events.png32 BE 14.05.201018:30 hBesa - Gramozi6-4thumbs_down.png
events.png33 SE 19.05.201018:30 hGramozi - Apolonia3-0thumbs_up.png