HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 01 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Match Schedule for ShkumbiniIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 SE 23.08.200919:00 hGramozi - Shkumbini0-0draw.png
events.png2 FSP 30.08.200919:00 hShkumbini - Besa1-2thumbs_down.png
events.png3- 13.09.200918:30 hApolonia - Shkumbini1-0thumbs_down.png
events.png4 FSP 19.09.200918:00 hShkumbini - Kastrioti1-0thumbs_up.png
events.png5 QS 26.09.200918:00 hDinamo - Shkumbini2-1thumbs_down.png
events.png6 FSP 03.10.200917:30 hShkumbini - Teuta4-1thumbs_up.png
events.png7 LB 18.10.200916:00 hVllaznia - Shkumbini2-0thumbs_down.png
events.png8 FL 25.10.200916:00 hFlamurtari - Shkumbini1-1draw.png
events.png9 FSP 31.10.200916:00 hShkumbini - Laci1-0thumbs_up.png
events.png10 QS 07.11.200916:00 hTirana - Shkumbini2-0thumbs_down.png
events.png11 FSP 21.11.200916:00 hShkumbini - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
events.png12 FSP 28.11.200916:00 hShkumbini - Gramozi1-1draw.png
events.png13 BE 06.12.200915:30 hBesa - Shkumbini2-0thumbs_down.png
events.png14 FSP 12.12.200915:30 hShkumbini - Apolonia3-0thumbs_up.png
events.png15 KA 16.12.200915:30 hKastrioti - Shkumbini4-1thumbs_down.png
events.png16 FSP 19.12.200915:30 hShkumbini - Dinamo4-0thumbs_up.png
events.png17 ND 24.12.200915:30 hTeuta - Shkumbini1-0thumbs_down.png
events.png18 FSP 23.01.201015:00 hShkumbini - Vllaznia2-1thumbs_up.png
events.png19 FSP 29.01.201015:00 hShkumbini - Flamurtari2-1thumbs_up.png
events.png20 FSL 06.02.201016:00 hLaci - Shkumbini1-0thumbs_down.png
events.png21 FSP 14.02.201015:00 hShkumbini - Tirana1-0thumbs_up.png
events.png22 SK 28.02.201015:00 hSkenderbeu - Shkumbini1-0thumbs_down.png
events.png23 FSP 10.03.201016:00 hShkumbini - Vllaznia0-0draw.png
events.png24- 20.03.201016:00 hApolonia - Shkumbini0-0draw.png
events.png25 FSP 28.03.201015:00 hShkumbini - Teuta1-0thumbs_up.png
events.png26- 02.04.201017:00 hShkumbini - Gramozi2-1thumbs_up.png
events.png27 FSL 11.04.201016:00 hLaci - Shkumbini0-0draw.png
events.png28- 17.04.201016:00 hShkumbini - Tirana0-1thumbs_down.png
events.png29 BE 21.04.200916:00 hBesa - Shkumbini2-0thumbs_down.png
events.png30- 25.04.201016:00 hShkumbini - Dinamo1-0thumbs_up.png
events.png31 SK 30.04.201017:00 hSkenderbeu - Shkumbini3-1thumbs_down.png
events.png32- 14.05.201018:30 hShkumbini - Kastrioti2-0thumbs_up.png
events.png33 FL 19.05.201018:30 hFlamurtari - Shkumbini3-2thumbs_down.png