HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Rezultatet - Java 6 (02.10.2009 - 04.10.2009)

E premte, 02.10.2009 - 6. Java
Show Events of Match 17:30 hGramoziBesa0 - 0  SE
E shtunë, 03.10.2009 - 6. Java
Show Events of Match 17:30 hShkumbiniTeuta4 - 1  FSP
Show Events of Match 17:30 hLaciDinamo0 - 1  FSL
Show Events of Match 17:30 hTiranaKastrioti1 - 1  QS
E diel, 04.10.2009 - 6. Java
Show Events of Match 17:30 hFlamurtariVllaznia2 - 0  FL
Show Events of Match 17:30 hSkenderbeuApolonia2 - 3  SK