HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
Match Schedule for FlamurtariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
131.08.201318:00 hVllaznia - Flamurtari0-1thumbs_up.png
215.09.201318:00 hFlamurtari - Skenderbeu2-1thumbs_up.png
318.09.201315:00 hTeuta - Flamurtari2-1thumbs_down.png
422.09.201315:00 hFlamurtari - Kastrioti0-1thumbs_down.png
528.09.201315:00 hPartizani - Flamurtari0-0draw.png
602.10.201315:00 hFlamurtari - Bylis2-2draw.png
705.10.201315:00 hBesa - Flamurtari2-0thumbs_down.png
818.10.201315:00 hLaci - Flamurtari1-0thumbs_down.png
927.10.201315:00 hFlamurtari - Kukësi2-1thumbs_up.png
1002.11.201315:00 hTirana - Flamurtari0-2thumbs_up.png
1110.11.201314:00 hFlamurtari - Lushnja4-3thumbs_up.png
1224.11.201314:04 hFlamurtari - Vllaznia3-1thumbs_up.png
1301.12.201314:00 hSkenderbeu - Flamurtari2-0thumbs_down.png
1408.12.201314:00 hFlamurtari - Teuta2-0thumbs_up.png
1515.12.201314:00 hKastrioti - Flamurtari0-0draw.png
1622.12.201314:00 hFlamurtari - Partizani1-0thumbs_up.png
1702.02.201414:00 hBylis - Flamurtari0-0draw.png
1808.02.201415:00 hFlamurtari - Besa1-4thumbs_down.png
1916.02.201414:00 hFlamurtari - Laci1-1draw.png
2022.02.201415:00 hKukësi - Flamurtari3-2thumbs_down.png
2102.03.201418:00 hFlamurtari - Tirana1-1draw.png
2208.03.201415:00 hLushnja - Flamurtari2-4thumbs_up.png
2313.03.201416:00 hBesa - Flamurtari3-1thumbs_down.png
2416.03.201418:00 hFlamurtari - Teuta0-0draw.png
2522.03.201415:00 hKukësi - Flamurtari4-2thumbs_down.png
2630.03.201418:00 hFlamurtari - Partizani0-0draw.png
2705.04.201415:00 hLaci - Flamurtari0-1thumbs_up.png
2813.04.201418:00 hFlamurtari - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
2920.04.201415:00 hLushnja - Flamurtari2-3thumbs_up.png
3026.04.201417:00 hFlamurtari - Bylis3-0thumbs_up.png
3130.04.201417:00 hVllaznia - Flamurtari1-0thumbs_down.png
3204.05.201418:00 hFlamurtari - Tirana2-2draw.png
3310.05.201418:00 hKastrioti - Flamurtari1-3thumbs_up.png