HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E mërkurë, 18. Shtator 2013 - 15:00 h

TeutaFlamurtari
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 18 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Ditmar JUBICA, Emirjon SINO, Melis DERVISHI, Dritan SALAJ
 
Spektatore: 400
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Timeline
Teuta
Gol min 9 ::Daniel XHAFAJGol min 91 ::Erjon MUSTAFAJKarton i verdhe min 82 ::Ansi NIKAKarton i verdhe min 92 ::Erjon MUSTAFAJ


Gol min 78 ::Polizoi ARBERIKarton i verdhe min 46 ::Taulant KUQIKarton i verdhe min 62 ::Franc VELIUKarton i verdhe min 71 ::Gledi MICIGol min 78 ::Polizoi ARBERIKarton i verdhe min 46 ::Taulant KUQIKarton i verdhe min 62 ::Franc VELIUKarton i verdhe min 71 ::Gledi MICI
Flamurtari
 Eventet
Gol
 • 9' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
 • 91' : Erjon MUSTAFAJ ( 1 )
 • 78' : Polizoi ARBERI ( 1 )
Karton i verdhe
 • 82' : Ansi NIKA ( 1 )
 • 92' : Erjon MUSTAFAJ ( 1 )
 • 46' : Taulant KUQI ( 1 )
 • 62' : Franc VELIU ( 1 )
 • 71' : Gledi MICI ( 1 )