HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Gusht 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Statistikat nga Futbolli Shqiptar
Statistikat

Kombetarja

 Ndeshjet

Klasifikimi 

 

Saturday, 02 September ora 18:00

Tuesday, 05 September ora 20:45

Friday, 06 October ora 20:45

 
# Ekipi Pk Nd F B H
1 Switzerland, Swiss Confederati Zvicer 24 10 7 3 0
2 Iceland, Republic of Islanda 17 10 5 2 3
3 Slovenia, Republic of Slloveni 15 10 5 0 5
4 Norway, Kingdom of Norvegji 12 10 3 3 4
5 Republika e Shqiperise Shqiperi 11 10 3 2 5
6 Cyprus, Republic of Qipro 5 10 1 2 7

Superliga

 Ndeshjet

Klasifikimi 

 Nuk ka asnje ndeshje live
 
# Ekipi Nd Pike
1 Kukësi 36 75
2 Partizani 36 72
3 Skenderbeu 36 72
4 Luftetari 36 44
5 Flamurtari 36 40
6 Vllaznia 36 40
7 Teuta 36 40
8 Laci 36 40
9 Tirana 36 39
10 Korabi 36 13

Kategoria e Pare

 Ndeshjet

Klasifikimi 

 Nuk ka asnje ndeshje live
 
# Ekipi Nd Pike
1 Kamza 18 47
2 Beslidhja 18 39
3 Erzeni 18 37
4 Burreli 18 26
5 Shenkolli 18 23
6 Kastrioti 18 22
7 Besa 18 18
8 Mamurras 18 14
9 Iliria 18 14
10 Terbuni 18 10
komente