HOT NEWS
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
Batha:Jemi me te mire se Skenderbeu » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori Batha u ...
Dikure hidheshin gure tani celulare » Ndodhe edhe kjo.Gjate supersfides midis Partizanit...
E enjte, 23 Shkurt 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia
nga Albaniassocer    E premte, 25 Nentor 2016 17:39    pdfShtypEmail
Flamurtari7-tifozeriLajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive per ekipin vlonjat.Mesohet se eshte mbyllur problemi i pageses se pagave te prapambetura qe po rrezikonte renien ne nje kategori me poshte.Nje...
Lexo ma...
 
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kategoria
nga Administrator    E hënë, 23 Maj 2016 06:49    pdfShtypEmail
skenderbeu kampion-2016Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampion i Superliges Shqiptare per te 6 here rradhazi duke lene ne vendin e dyte Partizanin. Korcaret kane fituar me rezultatin 2-0 ne Vlore duke...
Lexo ma...
 
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin
nga Administrator    E shtunë, 14 Maj 2016 12:53    pdfShtypEmail
skenderbeu-partizaniEkipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat e fundit kunder rivalit direkt Skenderbeut. Golin e fitores e ka shenuar ne minuten e 90 Vila. Ndeshja ka qene shume e luftuar me raste nga te...
Lexo ma...
 
Ndodhe edhe kjo ne Superiore
nga Albaniassocer    E shtunë, 09 Prill 2016 14:47    pdfShtypEmail
Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do te zhvillohet ne Puke,ekipi vendas do te kete ne dispozicjon vetem portjerin Kuka.Portjeri i dyte eshte i padispunueshem per shkak kartonash kurse...
Lexo ma...
 
Kapllanaj:Federata po tallet me ne
nga Albaniassocer    E diel, 20 Mars 2016 14:11    pdfShtypEmail
Bylis-Flamurtari-1-1-ndeshja-e-javes-se-pare-1Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  Alla.Kujtojme qe ne ndeshjen e fundit midis Flamurtarit dhe Bylisit, mbrojtesi Alla i Bylisit u ndeshkua me karton te verdhe por pamjet filmike...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL