HOT NEWS
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
Batha:Jemi me te mire se Skenderbeu » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori Batha u ...
Dikure hidheshin gure tani celulare » Ndodhe edhe kjo.Gjate supersfides midis Partizanit...
E enjte, 23 Shkurt 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
Rezultatet - Java 15 (10.02.2017 - 13.02.2017)

E premte, 10.02.2017 - 15. Java
Grupi B16:00 hApoloniaDinamo1 - 3 
E shtunë, 11.02.2017 - 15. Java
Grupi A16:00 hBeslidhjaIliria1 - 1 
Grupi A16:00 hErzeniShenkolli3 - 0 
Grupi A16:00 hMamurrasBurreli1 - 1 
Grupi A16:00 hTerbuniBesa0 - 0 
Grupi B16:00 hPogradeciTurbina3 - 0 
Grupi B16:00 hSopotiElbasani2 - 2 
E diel, 12.02.2017 - 15. Java
Grupi A15:00 hKastriotiKamza0 - 1 
E hënë, 13.02.2017 - 15. Java
Grupi B15:00 hBylisLushnja -  
Grupi B16:00 hTomorriShkumbini -