HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 02 Prill 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Match Schedule for VllazniaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
108.09.201818:00 hVllaznia - Korabi2-1thumbs_up.png
216.09.201818:00 hBurreli - Vllaznia0-2thumbs_up.png
321.09.201818:00 hVllaznia - Dinamo2-0thumbs_up.png
429.09.201818:00 hBeselidhja - Vllaznia0-1thumbs_up.png
506.10.201816:00 hVllaznia - Veleciku1-0thumbs_up.png
620.10.201816:00 hVllaznia - Erzeni1-0thumbs_up.png
727.10.201816:00 hShenkolli - Vllaznia0-0draw.png
803.11.201816:00 hVllaznia - Vora3-1thumbs_up.png
912.11.201816:00 hIliria - Vllaznia1-0thumbs_down.png
1024.11.201816:00 hKorabi - Vllaznia1-2thumbs_up.png
1102.12.201816:00 hVllaznia - Burreli3-0thumbs_up.png
1209.12.201815:30 hDinamo - Vllaznia0-1thumbs_up.png
1315.12.201815:30 hVllaznia - Beselidhja1-1draw.png
1422.12.201815:30 hVeleciku - Vllaznia0-2thumbs_up.png
1502.02.201916:00 hErzeni - Vllaznia2-0thumbs_down.png
1610.02.201916:00 hVllaznia - Shenkolli3-0thumbs_up.png
1716.02.201916:00 hVora - Vllaznia1-6thumbs_up.png
1823.02.201916:00 hVllaznia - Iliria2-0thumbs_up.png