HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 08 Mars 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2018-19
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E shtunë, 08. Shtator 2018 - 18:00 h

VllazniaKorabi
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 08 Shtator 2018
Match Time :18:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues

      Zevendesimet

      Tranjer
       Zv/Tranjer
         Eventet
        Gol
        • 45-3' : Arsen HAJDARI ( 1 )
        • 73' : Silvio Rodrigues Pereira Junior ( 1 )
         Karton i verdhe
         • 37' : Ardit KRYMI ( 1 )
         • 68' : Olsi GOCAJ ( 1 )