HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19

Elvin BEQIRI


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Elvin BEQIRI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elvin BEQIRI
Birthday (Age): 27. Shtator 1980 (40)
Height: 180 cm
Weight: 73 kg
Function / PositionZv/Tranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kupa e Shqiperise 2018-19Vllaznia-
!Copy of Kategoria 1 2018-19Vllaznia-
Kategoria 1 2018-19Vllaznia4
Kupa e Shqiperise 2019-20Vllaznia-
Career Total4

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19VllazniaZv/Tranjer
!Copy of Kategoria 1 2018-192018-19VllazniaZv/Tranjer
Kategoria 1 2018-192018-19VllazniaZv/Tranjer
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20VllazniaZv/Tranjer