HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 21 Korrik 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
 List of teams in project

 Name of TeamName of assigned Club Address of Club
Show project related information of the Team [Apolonia]ApoloniaApoloniaShow project related information of the Club [Apolonia]Apolonia,
Address: Stadiumi Loni Papuciu, Fier – Albania,
,
Fier,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Besa]BesaKS BesaShow project related information of the Club [KS Besa]KS Besa,
Klubi Sportiv Besa, Lagja 3, Kavaje – Albania,
,
Kavaje,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Beslidhja]BeslidhjaKS BeslidhjaShow project related information of the Club [KS Beslidhja]KS Beslidhja,
,
,
Lezhe,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Burreli]BurreliKS BurreliShow project related information of the Club [KS Burreli]KS Burreli,
,
,
Burrel,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Bylis]BylisKF BylisShow project related information of the Club [KF Bylis]KF Bylis,
,
,
Ballsh,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Dinamo]DinamoKS DinamoShow project related information of the Club [KS Dinamo]KS Dinamo,
Kompleksi Sportiv Dinamo, Tirana - Albania,
,
Tirane,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Elbasani]ElbasaniKF ElbasaniShow project related information of the Club [KF Elbasani]KF Elbasani,
,
,
Elbasan,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Erzeni]ErzeniKF ErzeniShow project related information of the Club [KF Erzeni]KF Erzeni,
,
,
Shijak,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Iliria]IliriaKF IliriaShow project related information of the Club [KF Iliria]KF Iliria,
,
,
Fushe Kruj Tirane,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Kamza]KamzaKS KamzaShow project related information of the Club [KS Kamza]KS Kamza,
,
,
Kamez,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Kastrioti]KastriotiKS KastriotiShow project related information of the Club [KS Kastrioti]KS Kastrioti,
Prane Bashkise se Qytetit, Kruje – Albania,
,
Kruje,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Lushnja]LushnjaKS LushnjaShow project related information of the Club [KS Lushnja]KS Lushnja,
,
,
Lushnje,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Mamurras]MamurrasKS Adriatik MamurrasShow project related information of the Club [KS Adriatik Mamurras] 
Show project related information of the Team [Pogradeci]PogradeciKS PogradeciShow project related information of the Club [KS Pogradeci]KS Pogradeci,
,
,
Pogradec,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Shenkolli]ShenkolliShenkolliShow project related information of the Club [Shenkolli]Shenkolli,
,
,
Shenkoll, Lezhe,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Shkumbini]ShkumbiniKS ShkumbiniShow project related information of the Club [KS Shkumbini]KS Shkumbini,
Prane Bashkise se Qytetit, Peqin – Albania,
,
Peqin,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Sopoti]SopotiKS SopotiShow project related information of the Club [KS Sopoti]KS Sopoti,
,
,
Librazhd,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Terbuni]TerbuniKS TerbuniShow project related information of the Club [KS Terbuni]KS Terbuni,
,
,
Puke,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Tomorri]TomorriKS TomorriShow project related information of the Club [KS Tomorri]KS Tomorri,
,
,
Berat,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Turbina]TurbinaKS TurbinaShow project related information of the Club [KS Turbina]KS Turbina,
,
,
Cerrik,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise