HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Match Schedule for ShqiperiIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png107.09.201221:30 hShqiperi - Qipro3-1thumbs_up.png
events.png211.09.201221:30 hZvicer - Shqiperi2-0thumbs_down.png
events.png312.10.201220:00 hShqiperi - Islanda1-2thumbs_down.png
events.png416.10.201221:45 hShqiperi - Slloveni1-0thumbs_up.png
events.png522.03.201320:00 hNorvegji - Shqiperi0-1thumbs_up.png
events.png607.06.201321:30 hShqiperi - Norvegji1-1draw.png
events.png706.09.201321:30 hSlloveni - Shqiperi1-0thumbs_down.png
events.png810.09.201322:00 hIslanda - Shqiperi2-1thumbs_down.png
events.png911.10.201321:30 hShqiperi - Zvicer1-2thumbs_down.png
events.png1015.10.201319:00 hQipro - Shqiperi0-0draw.png