HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 17 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Match Schedule for Norvegji Ical export

  MD Date Time Home Team   Away TeamResult  
1 07.09.2012 19:45 h Islanda - Norvegji1-0 thumbs_down.png
2 11.09.2012 21:00 h Norvegji - Slloveni2-1 thumbs_up.png
3 12.10.2012 21:30 h Zvicer - Norvegji1-1 draw.png
4 16.10.2012 21:00 h Qipro - Norvegji1-3 thumbs_up.png
events.png 5 22.03.2013 20:00 h Norvegji - Shqiperi0-1 thumbs_down.png
events.png 6 07.06.2013 21:30 h Shqiperi - Norvegji1-1 draw.png
events.png 7 06.09.2013 20:00 h Norvegji - Qipro2-0 thumbs_up.png
events.png 8 10.09.2013 20:00 h Norvegji - Zvicer0-2 thumbs_down.png
9 11.10.2013 21:45 h Slloveni - Norvegji3-0 thumbs_down.png
10 15.10.2013 21:00 h Norvegji - Islanda1-1 draw.png