HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 24 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Match Schedule for Slloveni Ical export

  MD Date Time Home Team   Away TeamResult  
1 07.09.2012 21:30 h Slloveni - Zvicer0-2 thumbs_down.png
2 11.09.2012 21:00 h Norvegji - Slloveni2-1 thumbs_down.png
3 12.10.2012 21:45 h Slloveni - Qipro2-1 thumbs_up.png
events.png 4 16.10.2012 21:45 h Shqiperi - Slloveni1-0 thumbs_down.png
events.png 5 22.03.2013 19:00 h Slloveni - Islanda1-2 thumbs_down.png
6 07.06.2013 22:00 h Islanda - Slloveni2-4 thumbs_up.png
events.png 7 06.09.2013 21:30 h Slloveni - Shqiperi1-0 thumbs_up.png
events.png 8 10.09.2013 21:30 h Qipro - Slloveni0-2 thumbs_up.png
9 11.10.2013 21:45 h Slloveni - Norvegji3-0 thumbs_up.png
10 15.10.2013 21:00 h Zvicer - Slloveni1-0 thumbs_down.png