HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 20 Prill 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

 Kronika e ndeshjes: 8 - Ndeshje Kualifikuese - E martë, 10. Shtator 2013 - 21:30 h

QiproSlloveni
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E martë, 10 Shtator 2013
Match Time :21:30 h
 
  Timeline
Qipro


Gol min 12 ::Milivoje NOVAKOVICGol min 80 ::Josip ILICIC
Slloveni
 Eventet
Gol
    • 12' : Milivoje NOVAKOVIC ( 1 )
    • 80' : Josip ILICIC ( 1 )