HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Bledian RIZVANI

Personal data

Picture of Bledian RIZVANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledian RIZVANI
Birthday (Age):02. Korrik 1985 (39)
Jersey Number:1
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday August 31TeutavsBylis100------
Sunday September 15BesavsTeuta100------
Wednesday September 18TeutavsFlamurtari100------
Sunday September 22KukësivsTeuta100--1---
Sunday September 29TeutavsTirana100------
Wednesday October 02LushnjavsTeuta100------
Sunday October 06TeutavsVllaznia100------
Saturday October 19SkenderbeuvsTeuta100------
Saturday October 26TeutavsLaci100------
Friday November 01TeutavsKastrioti100------
Saturday November 09PartizanivsTeuta100------
Saturday November 23BylisvsTeuta100------
Saturday November 30TeutavsBesa100------
Sunday December 08FlamurtarivsTeuta100------
Saturday December 14TeutavsKukësi100------
Sunday February 02TeutavsLushnja100------
Saturday February 08VllazniavsTeuta100------
Saturday February 22LacivsTeuta100------
Saturday March 01KastriotivsTeuta100------
Sunday March 16FlamurtarivsTeuta100------
Saturday April 05KukësivsTeuta100------
Sunday April 13TeutavsPartizani100------
Games total2200--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2019-20Teuta----------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta----------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta----------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta----------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta33--------
Kategoria Superiore 2014-15Teuta1414-------1
Kategoria Superiore 2013-14Teuta1010----1---
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta11----1---
EUROPA League 2012-13Teuta11--------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta1010----1---
Kategoria Superiore 2011-12Teuta1313--------
Kategoria Superiore 2010-11Teuta1515---11---
Kategoria Superiore 2009-10Teuta88----1---
Career Total7575---15--1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaPortier
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaPortier
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaPortier
EUROPA League 2012-132012-13TeutaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaPortier