HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E shtunë, 09. Nentor 2013 - 15:00 h

PartizaniTeuta
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 09 Nentor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Blerim ZIRI, Gezim KOKA, Ridiger COKAJ, Kridens META
 
Spektatore: 2.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Partizani
Substitution min 56 ::Mentor MAZREKAJ <-> Rigers DUSHKUSubstitution min 67 ::Vladimir BUAC <-> Patrik BORDONSubstitution min 83 ::Elvis PRENCI <-> Renato HYSHMERIGol min 70 ::Julian MALOGol min 77 ::Julian MALOGol min 94 ::Julian MALOKarton i verdhe min 71 ::Julian MALOKarton i verdhe min 82 ::Vladimir BUAC


Substitution min 54 ::Vedat MURIQI <-> Bledar MANCAKU Substitution min 67 ::Arber Cyrbja <-> Julian AHMATAJ Substitution min 79 ::Erjon MUSTAFAJ <-> Hektor IDRIZI Karton i verdhe min 28 ::Fernandez Da SILVAKarton i verdhe min 43 ::Albi DOSTIKarton i verdhe min 66 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 28 ::Fernandez Da SILVAKarton i verdhe min 43 ::Albi DOSTIKarton i verdhe min 66 ::Bledar HODO
Teuta
 Eventet
Gol
 • 70' : Julian MALO ( 1 )
 • 77' : Julian MALO ( 1 )
 • 94' : Julian MALO ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 71' : Julian MALO ( 1 )
  • 82' : Vladimir BUAC ( 1 )
  • 28' : Fernandez Da SILVA ( 1 )
  • 43' : Albi DOSTI ( 1 )
  • 66' : Bledar HODO ( 1 )