HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Ertan DEMIRI

Personal data

Picture of Ertan DEMIRI
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Ertan DEMIRI
Jersey Number:4
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31KastriotivsPartizani1001-------
Saturday September 14LacivsPartizani101--------
Wednesday September 18PartizanivsBylis100--------
Saturday September 21BesavsPartizani100--------
Saturday September 28PartizanivsFlamurtari100--------
Wednesday October 02KukësivsPartizani100--------
Saturday October 12PartizanivsTirana1001-1-----
Saturday October 19LushnjavsPartizani100--------
Saturday October 26PartizanivsVllaznia100--------
Saturday November 02SkenderbeuvsPartizani100--------
Saturday November 09PartizanivsTeuta100--------
Sunday November 24PartizanivsKastrioti101--1-----
Sunday December 08BylisvsPartizani100--------
Sunday December 15PartizanivsBesa1001-------
Saturday February 01PartizanivsKukësi101--------
Friday February 07TiranavsPartizani101--------
Saturday February 15PartizanivsLushnja100--------
Sunday February 23VllazniavsPartizani101--------
Saturday March 08TeutavsPartizani010--------
Sunday March 16VllazniavsPartizani010--------
Saturday March 22PartizanivsTirana010--------
Sunday March 30FlamurtarivsPartizani100--------
Saturday April 05PartizanivsBesa100--------
Sunday April 13TeutavsPartizani100--------
Sunday April 20PartizanivsKukësi100--------
Saturday April 26PartizanivsKastrioti101--------
Wednesday April 30LacivsPartizani010--------
Sunday May 04PartizanivsSkenderbeu010--------
Saturday May 10LushnjavsPartizani100--------
Games total24563-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Partizani1412233-2-----
EUROPA League 2012-13Shkëndija11----------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis------------
Career Total1513233-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13ShkëndijaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMesfushor