HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E shtunë, 31. Gusht 2013 - 18:00 h

KastriotiPartizani
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 31 Gusht 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Enea JORGJI, Rejdi AVDO, Ardian BEQIRI, Ergin DODA
 
Spektatore: 2.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Timeline
  Kastrioti
  Substitution min 46 ::Orjand ABAZAJ <-> Eleandro PEMASubstitution min 49 ::Elton DOKU <-> Nertil FERRAJSubstitution min 65 ::Denis Da SILVA <-> Artan KARAPICIKarton i verdhe min 29 ::Asion DAJAKarton i verdhe min 58 ::Erjon XHAFAKarton i verdhe min 85 ::Alechenwu ABRAHAM


  Substitution min 61 ::Aldo MITRAJ <-> Julian MALO Substitution min 70 ::Oshobe OLADELE <-> Mentor MAZREKAJ Substitution min 82 ::Endri LALA <-> Emiljano MUSTAGol min 24 ::Renato HYSHMERIGol min 51 ::Ertan DEMIRIKarton i verdhe min 32 ::Behar MALIQIKarton i verdhe min 53 ::Felix UDOHKarton i verdhe min 66 ::Aldo MITRAJKarton i verdhe-kuq min 78 ::Behar MALIQIGol min 24 ::Renato HYSHMERIGol min 51 ::Ertan DEMIRIKarton i verdhe min 32 ::Behar MALIQIKarton i verdhe min 53 ::Felix UDOHKarton i verdhe min 66 ::Aldo MITRAJKarton i verdhe-kuq min 78 ::Behar MALIQIGol min 24 ::Renato HYSHMERIGol min 51 ::Ertan DEMIRIKarton i verdhe min 32 ::Behar MALIQIKarton i verdhe min 53 ::Felix UDOHKarton i verdhe min 66 ::Aldo MITRAJKarton i verdhe-kuq min 78 ::Behar MALIQI
  Partizani
   Eventet
  Gol
   • 24' : Renato HYSHMERI ( 1 )
   • 51' : Ertan DEMIRI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 29' : Asion DAJA ( 1 )
   • 58' : Erjon XHAFA ( 1 )
   • 85' : Alechenwu ABRAHAM ( 1 )
   • 32' : Behar MALIQI ( 1 )
   • 53' : Felix UDOH ( 1 )
   • 66' : Aldo MITRAJ ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 78' : Behar MALIQI ( 1 )