HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Felix UDOH

Personal data

Picture of Felix UDOH
Name:Felix UDOH
Jersey Number:6
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31KastriotivsPartizani100--1-----
Saturday September 14LacivsPartizani100--------
Wednesday September 18PartizanivsBylis101--------
Saturday September 28PartizanivsFlamurtari010--------
Wednesday October 02KukësivsPartizani100--------
Saturday October 12PartizanivsTirana100--------
Saturday October 19LushnjavsPartizani100--------
Saturday October 26PartizanivsVllaznia100--------
Saturday November 02SkenderbeuvsPartizani101--------
Saturday November 09PartizanivsTeuta100--------
Sunday November 24PartizanivsKastrioti100--------
Sunday March 02PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday April 05PartizanivsBesa100--------
Sunday April 13TeutavsPartizani100--------
Saturday April 26PartizanivsKastrioti100--------
Wednesday April 30LacivsPartizani100--------
Sunday May 04PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday May 10LushnjavsPartizani100--------
Games total1712--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kamza------------
Kategoria Superiore 2013-14Partizani10911--1-----
Kategoria 1 2012-13Partizani------1-----
Career Total10911--2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13PartizaniMbrojtes