HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 31 - E mërkurë, 30. Prill 2014 - 17:00 h

LaciPartizani
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 30 Prill 2014
Match Time :17:00 h
Match number :6
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Kridens META, Olsi SOKOLI, Denis REXHA, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 2.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Laci
Substitution min 53 ::Emiljano VELIAJ <-> Jozef THANASubstitution min 66 ::Julian MALO <-> Kehinde OWOEYESubstitution min 84 ::Edison NDRECA <-> Erjon VUCAJPenallti min 65 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 24 ::Jozef THANAKarton i verdhe min 55 ::Emiliano CELAKarton i verdhe min 66 ::Olsi TEQJA


Substitution min 62 ::Ertan DEMIRI <-> Oshobe OLADELE Substitution min 66 ::Mario SACER <-> Rigers DUSHKU Substitution min 76 ::Behar MALIQI <-> Migen MEMELLI Autogol min 72 ::Dragan ANTANASIJEVICKarton i verdhe min 18 ::Rigers DUSHKUKarton i verdhe min 43 ::Migen MEMELLIKarton i verdhe min 46 ::Oshobe OLADELEKarton i verdhe min 52 ::Labinot IBRAHIMIKarton i verdhe min 54 ::Nderim NEDZIPIKarton i verdhe min 66 ::Besnik KRASNIQIAutogol min 72 ::Dragan ANTANASIJEVICKarton i verdhe min 18 ::Rigers DUSHKUKarton i verdhe min 43 ::Migen MEMELLIKarton i verdhe min 46 ::Oshobe OLADELEKarton i verdhe min 52 ::Labinot IBRAHIMIKarton i verdhe min 54 ::Nderim NEDZIPIKarton i verdhe min 66 ::Besnik KRASNIQIAutogol min 72 ::Dragan ANTANASIJEVICKarton i verdhe min 18 ::Rigers DUSHKUKarton i verdhe min 43 ::Migen MEMELLIKarton i verdhe min 46 ::Oshobe OLADELEKarton i verdhe min 52 ::Labinot IBRAHIMIKarton i verdhe min 54 ::Nderim NEDZIPIKarton i verdhe min 66 ::Besnik KRASNIQI
Partizani
 Eventet
Autogol
  • 72' : Dragan ANTANASIJEVIC ( 1 )
  Penallti
  • 65' : Erjon VUCAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 24' : Jozef THANA ( 1 )
   • 55' : Emiliano CELA ( 1 )
   • 66' : Olsi TEQJA ( 1 )
   • 18' : Rigers DUSHKU ( 1 )
   • 43' : Migen MEMELLI ( 1 )
   • 46' : Oshobe OLADELE ( 1 )
   • 52' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )
   • 54' : Nderim NEDZIPI ( 1 )
   • 66' : Besnik KRASNIQI ( 1 )