HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E diel, 24. Nentor 2013 - 15:03 h

PartizaniKastrioti
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 24 Nentor 2013
Match Time :15:03 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
 
Spektatore: 800
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Timeline
  Partizani
  Substitution min 46 ::Behar MALIQI <-> Ertan DEMIRIPenallti min 13 ::Julian MALOKarton i verdhe min 20 ::Ertan DEMIRIKarton i verdhe min 21 ::Besnik KRASNIQI


  Karton i verdhe min 13 ::Erjon XHAFAKarton i verdhe min 21 ::Nertil FERRAJKarton i verdhe min 13 ::Erjon XHAFAKarton i verdhe min 21 ::Nertil FERRAJ
  Kastrioti
   Eventet
  Penallti
  • 13' : Julian MALO ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 20' : Ertan DEMIRI ( 1 )
   • 21' : Besnik KRASNIQI ( 1 )
   • 13' : Erjon XHAFA ( 1 )
   • 21' : Nertil FERRAJ ( 1 )