HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Nertil FERRAJ

Personal data

Picture of Nertil FERRAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Nertil FERRAJ
Birthday (Age):11. Shtator 1987 (33)
Jersey Number:19
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31KastriotivsPartizani100--------
Saturday September 14BylisvsKastrioti010--------
Wednesday September 18KastriotivsBesa010--------
Sunday September 22FlamurtarivsKastrioti0101-------
Saturday September 28KastriotivsKukësi010--------
Saturday October 05KastriotivsLushnja1011-------
Sunday October 20VllazniavsKastrioti100--1-----
Friday November 01TeutavsKastrioti100--------
Sunday November 24PartizanivsKastrioti100--1-----
Saturday November 30KastriotivsBylis101--------
Sunday December 08BesavsKastrioti100--1-----
Saturday February 01KastriotivsTirana100--------
Saturday February 15KastriotivsVllaznia100--------
Saturday February 22SkenderbeuvsKastrioti100--------
Saturday March 01KastriotivsTeuta100--------
Sunday March 16BesavsKastrioti100--------
Saturday April 19KastriotivsVllaznia101--------
Saturday April 26PartizanivsKastrioti010--------
Wednesday April 30KastriotivsTirana0101-1-----
Games total13633-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi413---------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta5-5---------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria 1 2014-15Dinamo------------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti107334-4-----
EUROPA League 2012-13Tirana22-21-1-----
Kategoria Superiore 2012-13Tirana1-1---------
Kategoria Superiore 2011-12Tirana10643--3-----
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo------------
Kupa e Shqiperise 2010-11Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo954---1-----
Career Total42222085-9-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoSulmues