HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Dinamo [DIN]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Denis GUGADenis GUGA  - (-)----------
 Daniel LAMELLARIDaniel LAMELLARI  - (-)----------
 Jurgen PINARIJurgen PINARI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Joanc DUQIJoanc DUQI  - (-)------------
 Nertil FERRAJNertil FERRAJ  Republika e Shqiperise11. Shtator 1987 (36)------------
 Erdi LAZRIErdi LAZRI  - (-)------------
 Fabion MARKUFabion MARKU  - (-)------------
 Armaldo MEZINIArmaldo MEZINI  - (-)------------
 Kushtrim MILUSHIKushtrim MILUSHI  - (-)------------
 Andrelis PASHAJAndrelis PASHAJ  Republika e Shqiperise11. Mars 1987 (37)------------
 Klaudio REXHEPIKlaudio REXHEPI  Republika e Shqiperise29. Maj 1989 (35)------------
 Silvester SHKALLASilvester SHKALLA  - (-)------------
 Enri TAFAJEnri TAFAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)------------
 Bazion TRAGAJBazion TRAGAJ  Republika e Shqiperise16. Gusht 1988 (35)------------
 Erjon XHAFAErjon XHAFA  Republika e Shqiperise31. Maj 1982 (42)------------
 Armando XHIXHAArmando XHIXHA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Emiljano ARAPIEmiljano ARAPI  - (-)------------
 Besmir ARIFAJBesmir ARIFAJ  Republika e Shqiperise06. Maj 1985 (39)------------
 Erdi ASLLANIErdi ASLLANI  - (-)------------
 Enea DORRIEnea DORRI  - (-)------------
 Eni IMAMIEni IMAMI  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (31)------------
 Denis KALEMAJDenis KALEMAJ  - (-)------------
 Olsi LACIOlsi LACI  - (-)------------
 Hermes MATRAKUHermes MATRAKU  - (-)------------
 Erxhan MUCAErxhan MUCA  - (-)------------
 Jozef THANAJozef THANA  Republika e Shqiperise14. Dhjetor 1988 (35)------------
 Erald TURDIUErald TURDIU  Republika e Shqiperise15. Korrik 1984 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arber CAPAArber CAPA  Republika e Shqiperise30. Korrik 1987 (36)------------
 Armin KLLARIArmin KLLARI  - (-)------------
 Ermir REZIErmir REZI  - (-)------------
 Kristi SHYTIKristi SHYTI  - (-)------------
 Ergys SORRAErgys SORRA  Republika e Shqiperise23. Korrik 1989 (34)------------
 Xhulio TAHIRAJXhulio TAHIRAJ  - (-)------------
 Albi XHABRAHIMIAlbi XHABRAHIMI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Dinamo [Dinamo]

 Funksioni
Dritan MEHMETIDritan MEHMETI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer