HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2012-13
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (43)44--------
 Xhino SEJDOXhino SEJDO  Republika e Shqiperise22. Janar 1992 (32)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elvis SINAElvis SINA  Republika e Shqiperise14. Nentor 1987 (36)22-1--1-----
 Rezart DABULLARezart DABULLA  Republika e Shqiperise24. Tetor 1979 (44)1-1---------
 Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (39)22----------
 Arjan PISHAArjan PISHA  Republika e Shqiperise18. Janar 1977 (47)33----11----
 Erjon DUSHKUErjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (39)22----------
 Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)44----1-----
 Julian AHMATAJJulian AHMATAJ  Republika e Shqiperise24. Maj 1979 (44)44-1--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --41----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klodian DUROKlodian DURO  Republika e Shqiperise21. Dhjetor 1977 (46)11-1--------
 Nertil FERRAJNertil FERRAJ  Republika e Shqiperise11. Shtator 1987 (36)44-41-1-----
 Erando KARABECIErando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)33-1--------
 Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)44----1-----
 Arvis GJATAArvis GJATA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Ardit PEPOSHIArdit PEPOSHI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1993 (30)1-1---------
 Elton MUCOLLARIElton MUCOLLARI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1980 (43)43111-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-71----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bekim BALAJBekim BALAJ  Republika e Shqiperise11. Janar 1991 (33)------------
 Mirel COTAMirel COTA  Republika e Shqiperise14. Maj 1988 (35)422-1-------
 Gerhard TUSHEGerhard TUSHE  Republika e Shqiperise- (-)3-3---1-----
 Afrim TAKUAfrim TAKU  Republika e Shqiperise04. Gusht 1989 (34)44----------
 Mario MORINAMario MORINA  - (-)3-3---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-81----
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Julian RUBIOJulian RUBIO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer