HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E shtunë, 30. Nentor 2013 - 14:30 h

KastriotiBylis
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 30 Nentor 2013
Match Time :14:30 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Kridens META, Emiliano BICAKU, Ergin DODA, Evaldo DYRMISHI
 
Spektatore: 800
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kastrioti
Substitution min 29 ::Rigers HOXHA <-> Alechenwu ABRAHAMSubstitution min 59 ::Guido TEPSHI <-> Nertil FERRAJSubstitution min 76 ::Spartak ELMAZI <-> Orjand ABAZAJGol min 15 ::Jetmir SEFAGol min 85 ::Arian SHETAKarton i verdhe min 58 ::Arian SHETAKarton i verdhe min 75 ::Fatmir CACAPenallti e humbur min 50 ::Erald TURDIU


Substitution min 62 ::Xhulio TAHIRAJ <-> Michael IKPE Substitution min 67 ::Kiro RISTEVSKI <-> Elton BASRIU Substitution min 82 ::Romario PRIFTI <-> Entrit IDRIZIGol min 74 ::Endri BAKIUGol min 74 ::Endri BAKIUGol min 74 ::Endri BAKIU
Bylis
 Eventet
Gol
 • 15' : Jetmir SEFA ( 1 )
 • 85' : Arian SHETA ( 1 )
 • 74' : Endri BAKIU ( 1 )
Karton i verdhe
 • 58' : Arian SHETA ( 1 )
 • 75' : Fatmir CACA ( 1 )
  Penallti e humbur
  • 50' : Erald TURDIU ( 1 )