HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Ekipi - Dinamo [DIN]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Edvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (36)11--------
 Isli HIDI  Republika e Shqiperise15. Tetor 1980 (43)77--------
 Alban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (37)2424---1----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -1----
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Georges AMBOUROUET  Gabon, Gabonese Republic01. Maj 1986 (38)2323-3--51----
 Nertil FERRAJ  Republika e Shqiperise11. Shtator 1987 (36)------------
 Milovan MILOVIC  Serbia, Republic of21. Tetor 1980 (43)151411--2-----
 Nuredeen ORELESI  Nigeria, Federal Republic of10. Prill 1989 (35)2524131-61----
 Lucas Damian MALACARNE  Argentina, Argentine Republic25. Nentor 1988 (35)28271-1-4-----
 Asion DAJA  Republika e Shqiperise14. Mars 1990 (34)312---3-----
 Arjan PISHA  Republika e Shqiperise18. Janar 1977 (47)2424-2--6-----
 Erjon XHAFA  Republika e Shqiperise31. Maj 1982 (42)191723--2-----
 Gabriel Nestor MARTIRENA  Argentina, Argentine Republic22. Janar 1987 (37)2725259-2-----
 Isidor SEKSERI  Republika e Shqiperise19. Nentor 1986 (37)201010---4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 111342----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Igli ALLMUCA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1980 (43)2828-25-6-----
 Endri LALA  - (-)927-1-------
 Renato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (34)12571--2-----
 Leutrim MULGECI  Republika e Shqiperise08. Janar 1991 (33)1-1---------
 Marko PUTINCANIN  Serbia, Republic of16. Dhjetor 1987 (36)211833-15-----
 Emiljano VILA  Republika e Shqiperise12. Mars 1988 (36)30291412-51-1--
 Roland PEQINI  Republika e Shqiperise25. Nentor 1990 (33)1138---3-----
 Gersi DELIA  Republika e Shqiperise02. Qershor 1992 (32)1-1---------
 Gjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)16151-2-1-----
 Bledion GUGA  Republika e Shqiperise20. Shkurt 1986 (38)312---------
 Jordan OPOKU  Ghana, Republic of08. Tetor 1963 (60)1413121-5-----
 Sajmir GJOKEJA  Republika e Shqiperise30. Mars 1985 (39)3-3---------
 Fatjon SEFA  Republika e Shqiperise27. Prill 1984 (40)1688-1-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 332623-1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Odeon BERDUFI  Republika e Shqiperise20. Tetor 1990 (33)------------
 Ernest DAJA  Republika e Shqiperise23. Tetor 1991 (32)211---------
 Anel MUCA  Republika e Shqiperise12. Janar 1991 (33)------------
 Kejd MYRTA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1990 (33)------------
 Mladen BRKIC  Serbia, Republic of30. Tetor 1980 (43)1310343-1-----
 Esteban Daniel GARCIA  Argentina, Argentine Republic20. Prill 1984 (40)7-7---1-----
 Elis BAKAJ  Republika e Shqiperise25. Qershor 1987 (36)1616-111-7-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 472713-1--
 Stafi i Dinamo [Dinamo]

 Funksioni
Luis Manuel BLANCO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ilir DAJA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Markos CONENNA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Artan MERGJYSHI  Republika e Shqiperise06. Maj 1968 (56)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer