HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 15 Dhjetor 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Ekipi - Kukësi [KUK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (35)----------
 Ervis KOCIErvis KOCI  - (-)11--------
 Enea KOLIQIEnea KOLIQI  - (-)22--------
 Dimitri STAJILADimitri STAJILA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erjon DUSHKUErjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (32)------------
 Ivan GVOZDENOVICIvan GVOZDENOVIC  Serbia, Republic of19. Gusht 1978 (39)------------
 Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (34)33----------
 Lapidar LLADROVCILapidar LLADROVCI  Republika e Kosoves- (-)1-1---------
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (28)33--1-1-----
 Rexhep MEMINIRexhep MEMINI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1994 (23)1-1---------
 Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (33)33--2-------
 Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (32)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Joao BIRUNGUETAJoao BIRUNGUETA  - (-)211---1-----
 Marcio Borges PITMarcio Borges PIT  - (-)------------
 Jean CARIOCAJean CARIOCA  - (-)22--1-1--1--
 Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (26)------------
 Nertil FERRAJNertil FERRAJ  Republika e Shqiperise11. Shtator 1987 (30)------------
 Erick FLORESErick FLORES  - (-)22----------
 Edon HASANIEdon HASANI  Republika e Shqiperise09. Janar 1992 (25)33-21-------
 Yll HOXHAYll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (29)------------
 Francisco JEFFERSONFrancisco JEFFERSON  - (-)------------
 Floart JONUZIFloart JONUZI  - (-)------------
 Kushtrim LUSHTAKUKushtrim LUSHTAKU  - (-)------------
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise- (-)33----3-----
 Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (28)33-------1--
 Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (27)211-------1-
 Hair ZEQIRIHair ZEQIRI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1988 (29)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-6--21-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Rigers DUSHKURigers DUSHKU  Republika e Shqiperise08. Shtator 1991 (26)------------
 Matija DVORNEKOVICMatija DVORNEKOVIC  - (-)33-1-----1--
 Izair EMINIIzair EMINI  - (-)33----1--1--
 Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (28)------------
 Felipe MOREIRAFelipe MOREIRA  - (-)1-1---------
 Pero PEJICPero PEJIC  Croatia, Republic of28. Nentor 1982 (35)------------
 Allisson RICARDO FARAMILIOAllisson RICARDO FARAMILIO  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-7--41-
 Stafi i Kukësi [Kukësi]

 Funksioni
Artim SHAQIRIArtim SHAQIRI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Miodrag RADANOVICMiodrag RADANOVIC  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Klodian DUROKlodian DURO  Republika e Shqiperise21. Dhjetor 1977 (39)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer