HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Ekipi - Dinamo [DIN]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (37)651-------
0Elvis KOTORRIElvis KOTORRI  Republika e Shqiperise30. Prill 1979 (45)29281--11---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -11---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Nicolas DELMONTENicolas DELMONTE  Argentina, Argentine Republic10. Maj 1989 (35)2219311-3-----
0Papa Albaye DIOPPapa Albaye DIOP  Senegal, Republic of12. Dhjetor 1984 (39)312921314-----
0Eni IMAMIEni IMAMI  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (31)4-4---------
0Lucas Damian MALACARNELucas Damian MALACARNE  Argentina, Argentine Republic25. Nentor 1988 (35)2121--3-2-----
0Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (35)19172-2-3-----
0Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (37)19136-3-31----
0Kejd MYRTAKejd MYRTA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1990 (33)------------
0Arjan PISHAArjan PISHA  Republika e Shqiperise18. Janar 1977 (47)2929----71----
0Erjon XHAFAErjon XHAFA  Republika e Shqiperise31. Maj 1982 (42)4317261--2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 122252----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Igli ALLMUCAIgli ALLMUCA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1980 (43)3030-3--4-----
0Elis BAKAJElis BAKAJ  Republika e Shqiperise25. Qershor 1987 (36)2929-31624-----
0Odeon BERDUFIOdeon BERDUFI  Republika e Shqiperise20. Tetor 1990 (33)6-6---------
0Asion DAJAAsion DAJA  Republika e Shqiperise14. Mars 1990 (34)817---------
0Andi HASAAndi HASA  Republika e Shqiperise26. Gusht 1990 (33)11----------
0Bekim KULIBekim KULI  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1982 (42)2313105314-----
0Roland PEQINIRoland PEQINI  Republika e Shqiperise25. Nentor 1990 (33)1569---------
0Gerhard PROGNIGerhard PROGNI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1986 (37)191365--------
0Marko PUTINCANINMarko PUTINCANIN  Serbia, Republic of16. Dhjetor 1987 (36)2323-11-4-----
0Emiljano VILAEmiljano VILA  Republika e Shqiperise12. Mars 1988 (36)1515-12-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 345412----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Nertil FERRAJNertil FERRAJ  Republika e Shqiperise11. Shtator 1987 (36)181081--1-----
0Fatjon SEFAFatjon SEFA  Republika e Shqiperise27. Prill 1984 (40)32266312-4-----
0Rafael SOSARafael SOSA  Argentina, Argentine Republic07. Maj 1988 (36)2725216-4-----
0Maximilian TIMPANAROMaximilian TIMPANARO  - (-)------------
0Maximiliano TIMPANAROMaximiliano TIMPANARO  Argentina, Argentine Republic26. Mars 1988 (36)1138-2-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 545502----