HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Fatjon SEFA

Personal data

Picture of Fatjon SEFA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fatjon SEFA
Birthday (Age):27. Prill 1984 (40)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21DinamovsTeuta100--------
Sunday August 30FlamurtarivsDinamo0101-------
Sunday August 30FlamurtarivsDinamo1001-------
Sunday September 13DinamovsTeuta101--------
Saturday September 19VllazniavsDinamo010--------
Saturday September 26DinamovsShkumbini100--1-----
Saturday October 03LacivsDinamo100--1-----
Sunday October 18DinamovsTirana1001-------
Sunday October 25SkenderbeuvsDinamo100--------
Saturday October 31DinamovsGramozi1002-------
Monday November 09BesavsDinamo101--------
Saturday November 21DinamovsApolonia1001-1-----
Saturday December 05DinamovsFlamurtari100--------
Saturday December 12TeutavsDinamo010--------
Saturday December 12TeutavsDinamo010--------
Wednesday December 16DinamovsVllaznia1013-------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo100--------
Thursday December 24DinamovsLaci100--------
Monday January 25TiranavsDinamo100--------
Saturday January 30DinamovsSkenderbeu100--------
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Monday February 15DinamovsBesa010--------
Sunday February 21ApoloniavsDinamo100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi010--------
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo100--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti100--------
Sunday April 11DinamovsVllaznia100--------
Saturday April 17ApoloniavsDinamo1001-------
Sunday April 25ShkumbinivsDinamo100--------
Friday April 30DinamovsLaci1001-------
Friday May 14TiranavsDinamo100--------
Wednesday May 19DinamovsBesa1002-1-----
Games total266313-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja22----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu1239-5-2-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu------1-----
Kategoria Superiore 2013-14Besa1111-110-2--2--
Kategoria Superiore 2012-13Besa88-15-1-----
Kategoria 1 2012-13Lushnja------------
Kategoria 1 2011-12Lushnja33--2-------
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2010-11Besa65123-31----
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo752-1-1-----
Superkupa 2010Dinamo1-1---------
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo16142212-4-----
Career Total675215638-141-2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaSulmues
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12LushnjaSulmues
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMesfushor
Superkupa 20102010DinamoSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoSulmues